1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Kapanan İnstagram Hesaplarını Açma Formları (38 Formu)

Kapanan İnstagram Hesaplarını Açma Formları (38 Formu)

Bu içeriğimizde kapanan instagram hesaplarını açma formlarını paylaşacağız ve instagram 38 formu ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz.

İnstagram, ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya mecralarından biridir. Milyonlarca kullanıcısının olduğu bilinmektedir, hal böyle olunca platformda birçok sorun yaşanmaktadır. En önde gelen sorunlardan biri de kişisel veya ticari olarak kullanılan hesapların kapatılması problemidir. İnstagram hesaplarının kapanma durumu ülkemizde ticari bir alana dönüşmüştür.

Sizler instagram hesaplarınızın instagram tarafından kapatıldığını düşünseniz de durum farklıdır, kapatılan hesapların oran olarak büyük bir yüzdesi şikayet edilerek kapatılan hesaplardır. Sosyal medya mecralarında ücret karşılığı instagram hesabı kapatan veya açan kişiler mevcuttur. Biz tavsiyelist.com olarak sizlere kapanan hesaplarınızı ücretsiz bir şekilde nasıl açabileceğinizi göstereceğiz. İnstagram tarafından yayımlanan teknik destek formları bulunmaktadır, bu formları kullanarak kapatılan hesapları açacağız. Bu formlar taklitten, yapaydan ve ihlalden kapanan hesaplarınızı açmada yardımcı olmaktadır.

3 adet instagram teknik destek formu bulunmaktadır.

  • Kapanan Hesabı Açma Formu 1 (83 formu)
  • Kapanan Hesabı Açma Formu 2 (59 formu)
  • Kapanan Hesabı Açma Formu 3 (38 formu)

1-  Kapanan Hesabı Açma Formu 1 (83 formu)

Bu linke tıklayarak forma gidebilirsiniz

Forma girdiğinizde karşımıza bir soru geliyor ( Bu hesap bir işletmeyi mi temsil etmek için mi kullanılıyor?) eğer kapanan instagram hesabınız kişisel bir hesapsa hayır seçeneğine tıklıyoruz. Açılan ekranda bizden nufüs cüzdanımızdaki ad soyad, instagram kullanıcı adı, instagram e-posta adresi ve hangi ülkeden iletişim kurduğunuzu sormaktadır. Bu bilgileri doldurduktan sonra gönder butonuna basıp e-mailimize instagram tarafından bir mail gelmesini beklememiz gerekmektedir. Bu mail hesabın durumuna göre 10 dakika ile 2 gün arasında gelmektedir, gelen mailde instagram bizden duruma göre kimlikle selfieli fotoğrafımızı isteyebilmektedir.

2-  Kapanan Hesabı Açma Formu 2 (59 formu)

Bu linke tıklayarak forma gidebilirsiniz

Forma girdiğinizde karşımıza bir soru geliyor ( Bir devlet kurumundan alınmış geçerli bir fotoğraflı kimliğiniz var mı?) bu soruya kimliğimizin olduğunu varsayarak evet diyoruz. Açılan ekranda bizden nufüs cüzdanımızdaki ad soyad, instagram kullanıcı adı, instagram e-posta adresi, hangi ülkeden iletişim kurduğunuz ve devlet tarafından verilmiş kimlik belgesinin fotoğrafını istemektedir. Bu bilgileri doldurduktan sonra gönder butonuna basıp e-mailimize instagram tarafından bir mail gelmesini beklememiz gerekmektedir. Bu mail hesabın durumuna göre 10 dakika ile 2 gün arasında gelmektedir, gelen mailde instagram bizden duruma göre kimlikle selfieli fotoğrafımızı isteyebilmektedir.

3-  Kapanan Hesabı Açma Formu 3 (38 formu)

Bu linke tıklayarak forma gidebilirsiniz

Forma girdiğinizde açılan ekranda instagram bizden nufüs cüzdanımızdaki ad soyad, instagram kullanıcı adı, instagram e-posta adresi, cep telefonu numarası ve neden itiraz ettiğimize dair bir açıklama istemektedir. Bu bilgileri doldurduktan sonra gönder butonuna basıp e-mailimize instagram tarafından bir mail gelmesini beklememiz gerekmektedir. Bu mail hesabın durumuna göre 10 dakika ile 2 gün arasında gelmektedir, gelen mailde instagram bizden duruma göre kimlikle selfieli fotoğrafımızı isteyebilmektedir.

Sorular;

1- Yukarıda bulunan formlardan instagrama ulaştım fakat mailime herhangi bir cevap gelmedi?

Cevap: Mail gelmesi süresi 10 dakika ile 2 gün arasında değişmektedir, 2 gün geçti fakat hala mail gelmediyse paylaştığımız diğer formlardan da iletişime geçmenizi öneririz. Vpn kullanmanız halinde daha hızlı bir sonuç alabilirsiniz.

2- İnstagram hesabımı kim nasıl kapattı?

Cevap: Makalemizin başlangıç paragrafında belirttiğimiz gibi instagram hesap açma/kapatma işlemleri ticarete döküldüğü için sizden hoşlanmayan veya nefret eden bir kişi tarafından ücreti ödenerek hesabınız kapatılmış olabilir.

3- İnstagram hesabımı kapatan kişiyi nasıl bulabilirim?

Cevap: İnstagram hesabınızı kapatan kişiyi bulmanız mümkün değildir ancak tahmin yoluyla çevrenizde size zarar verebileceğini düşündüğünüz insanlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Sonuç;

Paylaştığımız bu formlardan herhangi birini kullanırken eksik veya hatalı bilgi girmediğinize emin olmalısınız aksi takdirde instagram tarafından size bir yardım verilmeyecektir. İnstagram kapanan hesap açma makalemizde sizlere taklitten kapanan instagram hesabı, yapaydan kapanan instagram hesabı ve teliften kapanan instagram hesaplarınızı nasıl açabileceğinizi gösterdik, aklınızda bir soru oluşması durumunda alt kısımda bulunan yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Okuyucunun Dikkatine; Sitemizde yer alan pazar yeri bağlantıları satış ortaklığı (#Affiliatemarketing - #satışortaklığı) içerir. Tavsiyelist.com bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Sitemizde yer alan ürün bağlantıları üzerinden bir satın alma gerçekleştirdiğinizde bu durum sizin satın alma fiyatınızı değiştirmez. Bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre tavsiye listelerimizde yer alan ürün fiyatlarında ve özelliklerinde değişiklikler olmuş olabilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan tavsiyelist.com sorumlu değildir.

Hüseyin, uzun süredir tavsiyelist.com sitesinin şef editörlüğünü yapmaktadır. İşletme mezunu olan ve finans alanında meslek hayatına devam eden Hüseyin, Finans, Elektronik, Donanım, Sosyal Medya ve En iyiler kategorilerimizin içeriklerini üretmektedir.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. Hesabım sebepsiz yere kapandı ve açamiyorum

  2. Instagramim kapandı açılmıyor numaraya giriyom gene açılmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir