yakında

“Harika Tavsiye” diyebileceğiniz tüm içerikleri sizin için sağlıyoruz.

Tavsiyelist.com web sitesi 2018 yılında, özellikle internette alışveriş yapmak isteyenlere, araştırmalarında yardımcı olabilmek için en iyi tavsiyeleri sunmak amacıyla oluşturulmuş bir içerik sitesidir. Bu sitede çeşitli ürünler, siteler, markalar veya film/dizi gibi konularda araştırmalar yaparak kendimize göre en iyisi olduğunu düşündüğümüz tavsiye listeleri hazırlıyoruz.

Şeffaf Açıklama:

Sitemizde yer alan ‘En İyi Ürünler’ ve ‘Tavsiye Listeleri’ ile ilgili içeriklerimiz; kullanıcı deneyimleri, detaylı araştırmalar, kişisel deneyim, ürün yorumları ve fiyat gibi kriterler ışığında oluşturulmaktadır. Ayrıca sitemizde yer alan pazar yeri bağlantıları satış ortaklığı içerir. Sitemizde yer alan ürün bağlantıları üzerinden bir satın alma gerçekleştirdiğinizde bu durum sizin satın alma fiyatınızı değiştirmez.

Sponsorluk

Markanızı, firmanızı veya ürününüzü anlatan, bir içerik hazırlayabilir ve insanlara ulaştırmak istediğiniz dikkat çekici özelliklerinizi samimi bir dil ile organik olarak ziyaretçilerimize sunabiliriz. Platformumuz bir ‘tavsiye’ platformu olduğu için kitlemiz, tavsiye ettiğimiz ürün, marka ve firmalara çok ilgi göstermekte. Bu yüzden inceleyip, uygun bulmadığımız iş birliğini üzülerek geri çevirmek zorunda kalabiliyoruz.

Ücretlendirme için lütfen info@tavsiyelist.com mail adresinden iletişime geçmenizi rica ederiz.

Sitemizin genelinde en iyi tavsiye listeleri yayınlanmaktadır. Dilerseniz ürününüzü yada markanızı hazırladığımız bu tavsiye listelerine dahil edebiliriz. Fakat liste içeriklerimiz kapsamlı bir araştırma, deneyim ve kullanıcı yorumları ile oluşturulduğundan uygun bulmadığımız iş birliğini üzülerek geri çevirmek zorunda kalabiliyoruz.

Markanızı, firmanızı veya ürününüzü tavsiyelist.com’un header kısmında büyük ve dikkat çekici bir reklam görseli ile ziyaretçilerimize sunabiliriz. Yada sitenin footer dediğimiz alt bölümünde  markanızı tanıtabiliriz.

Bu reklam modelimiz ise oldukça özel bir tasarıma ve yere sahip. Markanızı web sitemizin tam ortasına,  yerleştiriyoruz. Logonuz tıklanabilir olduğu için ziyaretçilerimiz hem sizin bizi desteklediğinizi görüyor hem de tıklayarak sizin sitenizi/sosyal media hesabınızı veya App’inizi ziyaret ediyor.

Eğer sizin bir fikriniz var ise, ‘Ne yapabiliriz?’i konuşabiliriz.

Sıkça Sorular Sorular

Biz araştırmadan almam diyen, gezmeyi, görmeyi ve araştırmayı oldukça seven 2 kişilik bir ekibiz. Birimiz işletme, diğerimiz uluslararası ilişkiler mezunu. Ayrıca bize destek veren ve sitemizde içerik oluşturan editör arkadaşlarımız mevcut.

Tavsiyelist.com, ürün inceleme, tavsiye ve öneri blog sitesidir. Kapsamlı araştırmalar, kullanıcı yorumları sonrası en iyi tavsiye ve öneri listeleri sunar.

Kurulduğumuz 2018’den bu yana, ziyaretçi sayımızı günden güne arttırarak her ay yüzbinlerce kişiye satin alacağı ürünü bulma konusunda yardımcı oluyoruz.

Biz tavsiyelerimizi kopyala-yapıştır mantığı dışında kapsamlı araşmalar sonrası yayınlıyor ve herkesin bu tecrübelerden, fikir ve düşüncelerden yararlanmasını istiyoruz.

Elbette. Gerçek ve kapsamlı araştırmalar yapıyor, okuyucuya yararlı olacak liste içerikler oluşturabiliyorsanız iletişim adresimizden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Sitemizde yer alan ‘En İyi Ürünler’ ve ‘Tavsiye Listeleri’ ile ilgili içeriklerimiz; kullanıcı deneyimleri, detaylı araştırmalar, kişisel deneyim, ürün yorumları ve fiyat gibi kriterler ışığında oluşturulmaktadır. Fakat yine de tavsiye ettiğimiz ürünlerin bize göre en iyisi olduğunu belirtmiş olalım. Ayrıca tavsiyelist.com, ürün veya markalarla ilgili herhangi bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Hayır. TavsiyeList.com herhangi bir ürün satışı yapmamaktır. Bazı içeriklerimiz Hepsiburada pazar yeri bağlantıları satış ortaklığı içerir. Sitemizde yer alan ürün bağlantıları üzerinden bir satın alma gerçekleştirdiğinizde bu durum sizin satın alma fiyatınızı değiştirmez. Bizi daha iyi içerikler oluşturabilmek adına desteklemiş olursunuz.