1. Anasayfa
  2. Teknoloji

En İyi Tost Makineleri 2022

En İyi Tost Makineleri 2022

En İyi Tost Makinesi 2022

Bu yazımızda 2022 yılının en iyi tost makinelerini listeledik. Listelemeyi yaparken ürünlerin güç (watt), ısı ayarı, ekmek dilim kapasitesi, garanti süresi, kullanışlılık ve güvenlik gibi birden çok özelliği filtreledik ve yazımızın sonucunda 10 adetten oluşan bir güncel bir tost makinesi tavsiye listesi oluştu. Listemizi okuyan okurların sonuç olarak en iyi tost makinesi, en ucuz tost makinesi, en güvenli tost makinesi, en ergonomik tost makinesi, en güçlü tost makinesi gibi soruların cevabına kolay bir şekilde ulaşabileceklerdir.

Arzum AR2007 Sultane Tost Makinesi

Arzum AR2007 Sultane Tost Makinesi 1800 watt’lık bir güce sahiptir. 180 derece açılabilen üst gövde sayesinde aynı anda 4 adet tost yapabilme imkanı sunmaktadır. Tost makinesinin tabanında ve tavanında bulunan çıkarılabilir plakalar bulaşık makinesinde rahatça yıkanabilir olarak tasarlanmıştır. Tost makinesinde yapacağınız yemeğe göre ayarlanabilir 3 adet farklı ısı kademesi bulunmaktadır bu sayede yapılan yemeği daha uygun şartlarda yapabileceksiniz. Birçok tost makinesinde olmayan özellik olan ısıya dayanıklı tutma sapı bu üründe mevcuttur elleriniz yanmadan kolayca tost makinesine erişim sağlayabilirsiniz, ayrıca makinenin plaka yüzeyi teflondan üretilmiştir.

Awox Rapid Mini Tost Makinesi

Awox Rapid Mini Tost Makinesi hızlı ısınan bir ürün olarak bilinmektedir. Ürünün ağırlığı 1 kilo 135 gramdır ve 750 watt’lık bir güce sahiptir. Evinizde fazla elektrik sarfiyatı yapmadan küçük boyutlu yemeklerinizi yapmak için ideal bir üründür. Üründe ayarlanabilir kademeli ısı ayarı bulunmamaktadır, ürün 10 x 24 ölçülerine sahiptir. Teflondan üretilen yüzeyi sayesinde temizleme işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir.

Karaca Future Tost Makinesi

Karaca Future Tost Makinesi diğer tost makinelerinden ayıran bir özellik olarak granit plakalara sahiptir. Çizilmelere dayanıklıdır ve yıkanmaya uygundur. 29 x 22 santimetre boyutları sayesinde aynı anda 4 adet tost yapabilme imkanı sunmaktadır. Quick gril teknolojisi sayesinde tost makinesinin plakalarının her bölgesine eşit derecede ısıtma gücü ulaşmaktadır. Kısa devre koruma sistemiyle birlikte yüksek güvenlikli bir ürün olarak öne çıkmaktadır, ayarlanabilir sıcaklık seviyesi sayesinde enerji tüketimini azaltabilirsiniz. Ürün 1800 watt’lık bir güce  sahiptir.

Korkmaz A328 İnox Tost Makinesi

Korkmaz A328 İnox Tost Makinesinin 3 kademeli ısı ayarı bulunmaktadır, ısıtma veya düşük güç gerektiren yemeklerinizi daha az enerji harcayarak kolayca hazır hale getirebilirsiniz. Ürün 1800 watt’lık güce sahiptir, 37 x 30 santimetrelik boyutlarla üretilmiştir. % 100 alüminyum granit ızgara sayesinde aynı anda 6 adet tost yapabilir, ızgaraları kolayca söküp takabilirsiniz. Üründe yağın akmasını sağlayan 2 adet yağdanlık mevcuttur, bu sayede ızgaraları temizlemek kolayca yapılabilmektedir.

Arzum AR2005 Eco Panini Tost Makinesi

Arzum AR2005 Eco Panini Tost Makinesi hızlı pişirim için yüksek performansa sahiptir. 1800 watt’lık güce sahiptir, ayarlanabilir ısı kontrol düğmesi mevcuttur. Kolay temizlenebilir, çıkarılabilir ve yapışmaz plakalara sahiptir. Kilitlenebilir yapısı sayesinde ürünü dik konumda muhafaza edebilirsiniz. 180 derece açılabilir yapısı sayesinde ürünü tamamen açarak ızgara olarak da kullanabile imkanı sunmaktadır. Ürünün plakaları dökümden üretilmiştir, aynı anda 4 adet tost yapabilirsiniz. Tost makinelerinin genelinde 4 yıl garanti süresi vardır, bu süre bu üründe de geçerlidir.

Sinbo SSM-2513 Tost Makinesi

Sinbo SSM-2513 Tost Makinesi küçük, kullanışlı yapısı sayesinde kolayca taşınabilir ve her yere sığabilmektedir. Ayrıca kıvrımlı, sade yapısıyla modern bir görünüme sahiptir. Kilitleme mandalı sayesinde sizi ve ailenizi olası kazalardan korur, güç ışıkları sayesinde verimli bir pişirme süreci sağlar. Tek kademeli ısı ayarı vardır, ürünü çalıştırmak için fişe takmanız yeterlidir. 750 watlık güce sahip olmasıyla beraber düşük enerji tüketimi sunar. Döküm plakadan üretilmiştir. Aynı anda 2 adet tost pişirme imkanına sahiptir. Ürünün garanti süresi ortalama 2 yıldır.

Tantitoni Waffle Plakalı Tost Makinesi

Tantitoni Waffle Plakalı Tost Makinesi adından da anlaşılacağı gibi waffle yapımına uygundur, ürünle birlikte waffle plakaları da gelmektedir. 180 derecelik açılabilir yapısıyla birlikte ızgara kullanımına uygundur. Plakaları çıkarılabilir olup bulaşık makinesinde yıkanabilir, yapışmaz özelliğiyle üretilmiştir. Aynı anda 6 adet tost yapabileceğiniz geniş kullanım alanı mevcuttur. Isıya dayanıklı tutma sapı, 5 kademeli sıcaklık ayar butonu gibi birçok özelliğe de sahiptir. Kilitleme mandalı mevcuttur, ürünü dikey konumda muhafaza edebilirsiniz. Rezistansları paslanmaz çelik olup tüp rezistanstır. 1750 watt’lık güce sahiptir.

Tefal Expert Tost Makinesi

Tefal Expert Tost Makinesi aynı anda 4 adet tost yapmanıza imkan tanımaktadır. Izgara, barbekü ve mini fırın gibi 3 farklı pişirme pozisyonu ile birçok farklı yemeği pişirebilirsiniz. Çıkarılabilir ve yapışmaz plakaları sayesinde ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünün ayrıca ideal sıcaklık seviyesine çıktığını gösteren uyarı ışıkları da vardır. 1800 watlık güce sahiptir. Birden fazla ayarlanabilir ısı seviyesi vardır. Ürün 180 derece açılabilmektedir. Ev kullanımı için idealdir.

Arçelik Tm 6046 Pro Tost Makinesi

Arçelik Tm 6046 Pro Tost Makinesi diğer ev tipi tost makinelerine oranla daha güçlüdür, 2400 watt’lık güce sahiptir. Aynı anda 6 adet tost pişirebilir, yağ toplama haznesi sayesinde kolayca temizlik yapabilirsiniz. Ürünün plakaları çıkarılabilir olup bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. 4 adetten oluşan ısı kademesi vardır, size uygun ısı kademesini seçip düşük enerji sarfiyatıyla yemeğinizi pişirebilirsiniz. Kilitleme mandalı sayesinde ürünü dik şekilde muhafaza edebilirsiniz. Ürünün yüksekliği 11.5 santimetre, genişliği 37 santimetre ve derinliği 33 santimetredir. Aşınmaya karşı 7 kata kadar daha dayanıklı Armor plakalardan üretilmiştir. Garanti süresi satış yapan firmadan firmaya değişmekte olup ortalama 2 yıldır.

Taşhan Ocak Üstü Tost Makinesi

Taşhan ocak üstü tost makinesi listemizin son sırasında yer almaktadır, diğer tost makinelerine kıyasla ocak üstü olması bu ürüne farklılık katmaktadır. Granit plakadan üretilmiştir, 1 kademeli ısı ayarı mevcuttur. Plakası çıkarılabilir değildir, 23 x 17 santimetrelik pişirme alanına sahiptir.

Okuyucunun Dikkatine; Sitemizde yer alan pazar yeri bağlantıları satış ortaklığı (#Affiliatemarketing - #satışortaklığı) içerir. Tavsiyelist.com bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Sitemizde yer alan ürün bağlantıları üzerinden bir satın alma gerçekleştirdiğinizde bu durum sizin satın alma fiyatınızı değiştirmez. Bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre tavsiye listelerimizde yer alan ürün fiyatlarında ve özelliklerinde değişiklikler olmuş olabilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan tavsiyelist.com sorumlu değildir.

Hüseyin, uzun süredir tavsiyelist.com sitesinin şef editörlüğünü yapmaktadır. İşletme mezunu olan ve finans alanında meslek hayatına devam eden Hüseyin, Finans, Elektronik, Donanım, Sosyal Medya ve En iyiler kategorilerimizin içeriklerini üretmektedir.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir