Bedava Hesaplar

Spotify Premium Bedava Hesaplar 2021

Müzik dinlemek, insanın ruhunu dinlendiren ve kendini daha iyi hissetmesini sağlayan bir etkinliktir. Pek çok insan, bilgisayardan ve telefondan müzik dinlerken reklamsız ve sınırsız bir müzik dinleme listesine ulaşmanın yollarını arıyor. İşte bu konuya en iyi cevap veren müzik dinleme programlarından bir tanesi de Spotify.

Her ne kadar Youtube üzerinden de hemen hemen tüm şarkılara erişim sağlanabiliyor da olsa, her zaman interneti açık tutmak çok büyük veri kaybına neden oluyor. Dolayısıyla insanlar, çevrimdışı da kullanabilecekleri bir program ya da uygulama arıyor. 2006 yılında, İsveç – Stockholm merkezli olarak kurulan Spotify, bu noktada pek çok kişinin tercih sebebi olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü reklamsız, internetsiz, milyonlarca müziği dinleyebilme imkanını kim istemez ki?

Ancak Spotify ile daha iyi bir müzik dinleme keyfi yakalamak için, Premium hesaplara geçiş yapmak gerekli. Çünkü günümüzdeki çoğu uygulama gibi, Spotify’da Premium üyelik ile birçok özelliği kullanılabilir hale getiriyor. Bizde bu konuda devreye giriyor ve başlattığımız kampanya ile, çoklu kullanım imkanı olan kişilerden hesaplarını paylaşmasını istiyoruz. Bu durumda kesinlikle ve kesinlikle tamamen legal, hiçbir sorun olmadan hesap kullanımı yapabileceğiniz kişilerle birlikte kullanmış oluyorsunuz. Yani bu hesapların ücreti ödenmekte ve sahipleri tarafından birden fazla kullanım izni varsa ortak kullanımınıza izni verilmektedir. Hesaplar geldikçe, bu yazımızın altından paylaşıyoruz.
Eğer sitemizi güncel olarak takip ederseniz,  Spotify Premium hesap bulabilirsiniz.

spotify bedava hesap

Spotify Premium Hesap

Ücretsiz Spotify Premium hesapları hangi cihazlarda ve hangi özelliklerle kullanabilirsiniz gelin detaylarıyla inceleyelim.

Spotify Mobil : Spotify sadece bilgisayar üzerinde değil, akıllı telefonlarda da kullanılabilen bir program. Hem Android, hem de IOS tabanlı telefonlara App Store’lar üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Spotify, böylece her zaman yanınızda.

Peki, Spotify bedava Premium mobilde geçerli midir?

Spotify Premium hesapları, bir kullanıcı adı ve şifreden meydana gelir. Bu kullanıcı bilgileri de hem bilgisayar, hem de akıllı telefonlar için geçerlidir. Bunları kullanmak için tek yapmanız gereken, Spotify uygulamasını açtıktan sonra, gerekli alana bu bilgileri girmek.

Spotify Premium Avantajları Nelerdir?

Spotify ücretsiz bir program olup, üyelik sistemiyle çalışır. Eğer bu program aracılığıyla müzik dinlemek istiyorsanız, ücretsiz bir üyelik oluşturmanız gerekir. Ancak programın tüm imkânlarından yararlanmak istiyorsanız, bedava Spotify hesap aracılığıyla Premium hesaplara giriş yapmanız gerek.

Ardından bu gibi avantajlara sahip olabilirsiniz.

  1. Sınırsız müzik keyfi.
  2. Podcast ve daha pek çok yeni özellikten yararlanma imkânı.
  3. Telefona ya da bilgisayara müzik indirmek.
  4. Seçtiğiniz müzikleri Laptop, telefon ve tablet gibi cihazlarla senkronize etmek.
  5. Sınırsız atlama fırsatı.
  6. Reklamsız müzik dinleme.
  7. Çevrimdışı müzik dinleme fırsatı.
  8. Gelişmiş bir müzik kalitesi.

Spotify Premium hesap, size daha pek çok fırsat sunar. Eğer sitemizi her ay takip ederseniz, sizin için paylaştığımız bedava premium hesaplara giriş yapabilirsiniz.

Bedava Spotify Premium Hesap 2021

Bedava Premium Spotify hesapları, internet sitemiz tarafından sizler için tespit edilerek, kullanımınıza sunulur. Bunlar güncel olarak yenilenmekte olup, her ay sitemizi takip etmeniz önerilir.

Giriş yaptığınız hesabın şifresini değiştirebilirsiniz, hesap sahibiyle iletişime geçerek ne kadar süreyle kullanacağınızıda konuşabilirsiniz. Ancak bu hesapları hiçbir sitede veya sosyal medya ağında yayamazsınız çünkü sadece bir kişi tarafından kullanılabilir hesaplar. Bedava Spotify hesaplarını 2021 yılından itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz.

Spotify Ücretsiz Premium Hesap Listesi

Spotify Premium hesap, göreceğiniz üzere kullanıcı adı ve şifresinden oluşur. Dolayısıyla bunları kullanmak için, bilgisayarınızdan ya da akıllı telefonunuzdan, Spotify’a giriş yapmanız gerekir. Ancak daha pratik bir giriş için, bu cihazlarınıza uygulamayı indirmeniz önerilir. Bu indirme ücretsizdir ve kısa sürede cihazlarına iner.

Türkiyede kullanabileceğiniz Spotify hesapları.

Spotify Premium Bedava Hesaplar

Güncelleme : 01.01.2021
yekuta22@gmail.com6eWKDtG8VovrQod
tanriverdi59@gmail.comKT8GLX06SMBZh20
cemihsanoglu1907@gmail.com637601932
gamzenurozcan01@gmail.com01adana01
sudanur14@gmail.coma17j08p
eda_baskirali@mynet.comspotify.hesabimm
sibelk.oglu@yahoo.comenq45
bozkurt.sivasli@yaani.combozok1453
kaanoztekin28@hotmail.comreynmen28
spotifyhesabim1@yaani.comsifrembudur123
tsli_yaman@mynet.comtrabzonlu61
mertt.yigit.1907@gmail.comhuaweip20
vanpersiefb@mynet.com1907_fb_1907
yaren_izmirli1994@gmail.comizmiredu
furkanbjk_1903@yaani.combjk_cenk
16bursagenclik@mynet.combursaliii

Yurtdışında yaşıyorsanız, kullanabileceğiniz Spotify Premium free account listemize aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu listedeki hesaplarda aynı şekilde yukarıdaki koşulları kapsamaktadır.

Spotify Premium Free Account

Güncelleme : 01.01.2021
zidrakalti@yahoo.comsjlbzpsd
lonaserick198@hotmail.comqyawnlqe
kannycenva@yahoo.comdwoiiudvkvq
Kathleenelsev.1993@gmail.comgwtyazbek
exxenfortis@outlook.comiamjohncarter
nicos_dedinnas@gmail.commiamivslt
katherinjohnsn@yahoo.comkatherina@@
erick.greenn1@hotmail.comfreeccounts1.
matheus.fr1@hotmail.comannakarenina


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu