Instagram

Priv İsimleri – Priv Ne Demek? En İyi Priv Hesap İsimleri

Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformları, hayatımıza girdikten sonra kısa sürede vazgeçilmez platformlar halini aldı. Bu sebeple bu gibi sosyal medya platformları, her yıl milyonlarca yeni kullanıcıyı içerisinde bulunduruyor.

Ancak zaman ilerledikçe, sosyal medya platformları üzerine bazı yeni terimler de hayatımıza giriyor. Bunlardan biri de, son zamanlarda araştırma konusu olan Priv kelimesidir. Bu terim, pek çok kullanıcı tarafından duyulan, ancak ne olduğu herkes tarafından tam olarak bilinmeyen bir hesap türüdür.

Önce Priv ne demek onu açıklayalım, sonra da Priv hakkında diğer detaylarla bu konu hakkında ki tüm soruları yanıtlayalım.

priv hesap isimleri

Priv Ne Demek ?

Priv, İngilizce Private kelimesinin bir kısaltılmışı olarak kullanılır. Kelime anlamı olarak “özel” olarak ifade edilir ve insanlar için kullanılır.
Ancak Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformları, milyonlarca kullanıcıya hitap etmektedir. Bunlardan pek çok kullanıcı, binlerce kişi tarafından takip edilir. Bu platformlarda takip edenler, takip ettikleri kişilerin paylaştıklarını görebilir. İşte bazı durumlarda insanlar, bazı özel paylaşımlarını, belirli kişilerin görmesini ister.

Burada binlerce takipçisi olan bir hesap, tek tek kimlerin göremeyeceğini belirleyemez. Zira bu çok uzun zaman alacaktır. Bu nedenle Priv, bir gönderinin kimler tarafından görülebileceğini belirler. Böylece kişilerin hesapları “özel” statüsüne kavuşur. Priv ne demek konusunu iyice anladıysanız Priv isimleri başlığına geçebilriz.

Priv İsimleri

Priv isimleri araştırılmaya başlanınca, sosyal medya kullanıcıları bu hesaplara nasıl geçiş yapabileceklerini de düşünmeye başladılar. Ancak Priv hesaplar, sosyal medya platformlarından ayrı bir hesap değil.

Dolayısıyla tek yapmanız gereken, paylaşımlarınızı görebilecek kişileri düzenlemeniz. Eğer çok fazla takipçiniz varsa ve bunları kaybetmeden, özel paylaşım yapmak istiyorsanız, video ve fotoğraflarınızda kimlerin görebileceğini belirleyerek, Priv hesaba sahip olabilirsiniz.

Priv Hesap İsimleri

Yukarıda da dediğimiz gibi Priv hesap isimleri, aslında sosyal medya kullanıcı isimlerinden ibaret. Zira bahsettiğimiz gibi Priv, farklı bir mesajlaşma alanı ya da Instagram gibi sosyal medya platformlarında, ayrı bir konum değil.

Peki, Priv isimleri nasıl bulunabilir?

Eğer kendi isminizi kullanmak istemiyorsanız, burada sevdiğiniz film ve dizilerden, oynadığınız oyunlardan hareket edebilirsiniz.  Böylece Priv hesabınızda herkesin ilgisini çekecek, özgün ve sizi tanımlayan bir isme sahip olabilirsiniz.

Priv İsimleri Önerileri

Aşağıdaki listede size özenle hazırlamış olduğumuz Priv isimleri yer almaktadır. Bu listeden dilediğinizi kullanıcı adını seçerek Priv hesaba geçiş yapabilirsiniz.
Bazı kullanıcı adları kullanılmış olabilir, yorum kısmından seçtiklerinizi belirtirseniz buna göre onları çıkarır ve listeyi güncelleriz. Ayrıca sizlerde Priv isimleri önerisinde bulunabilirsiniz.

Komik
Priv Hesap İsimleri

Instagram
Priv İsimleri

İngilizce
Priv İsimleri

Güzel
Priv İsimleri

Astalavista sessizkovboy babyvintage kalptekimavi
tarkankurdu kafaminguzelligi worldgiveway batakliktakigul
neyebaktingulum birgaripmuggle du froid iyiyimyaben
morusolanlila sendenvazgectim Braveheart sokaktakiyazar
tuhafbey larviya Killerman yazarsokakta
hayallerimsuyadustu bubirkaybedis Loveofgods siirsokakta
yorgunbikedi sarbasa Okeanos photografya
birdemetfiyasko tutunamayanlar Uninvited buzlubira
asligibidir busonolsun Fearless sardimbasa

Priv isimleri konusunda aklınıza takılan tüm soruları, yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Priv ne demek ve nasıl daha iyi Priv hesabı yapılır konularına zamanla yeni bilgiler de eklenecektir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu