Mouse pad önerileri listemizi bilgisayarını kullanırken mouse u rahatça hareket ettirmek isteyen, oyunlarda ve gündelik kullanımda stabil bir deneyim bekleyen kullanıcılar için hazırladık. Mouse pad aslında oyuncular için de çok önemli bir ekipman. Farenin ekran üzerinde stabil bir şekilde hareket etmesi, reflekslerinizin istediği gibi yanıt alabilmesi için kullanımınıza uyacak bir mouse pad almalısınız. Aksi halde masanızdan kolay kolay vazgeçemeyebilirsiniz.

Bundan yıllar önce mouse pad lerin kablolu olacağını söyleseler kimse inanmazdı. Fakat günümüzde kablolu mouse pad ler var. Kablolu mouse pad ler bilgisayar üzerinden güç alıyor ve kullanıcıya RGB ışık deneyimi sunuyor. Ayrıca yazılım ile mouse pad ışığı tamamen kontrol edilebiliyor. Biraz gösterişe kaçan bu mouse pad ler RGB çılgınları için birebir. Fakat daha ekonomik ve sade bir şey isteyenler için standart mouse pad ler öne çıkıyor.

Eğer mouse pad almadan önce güncel mouse önerilerine bakmak istiyorsanız Güncel Mouse Önerileri 2018 listemize göz atabilirsiniz.

Mouse pad almaya gittiğinizde birçok seçeneğiniz olacaktır. Farklı markalar, farklı tasarımlar vs. Biz de bunu düşündük ve sizlere en iyi oyuncu mouse pad leri listesi yapmaya karar verdik. Mouse pad lerin her türlü özelliğinden bahsetmeye çalıştık ve sizlere bu mouse pad önerileri 2018 listesini hazırladık!

Mouse Pad Önerileri İsteyenler İçin Özel Olarak Hazırladığımız İşte 2018 Mouse Pad Önerileri Listemiz

1. Corsair MM600

En / Boy Uzunluğu: 35,2 cm / 27,2 cm

Kalınlık: 5 mm

Ortalama Fiyat: 250 TL

Oyuncular tarafından en çok tercih edilen ve en iyi mouse pad lerden biri. Sade bir tasarımı var. Eğer ışıklardan, RGB aydınlatmalardan hoşlanmıyorsanız tam size göre! Çift taraflı olarak da kullanılabilen MM600 kenarlarındaki destekler ile yüzeyde hareket etmeden sabit bir şekilde duruyor ve sizlere stabil bir deneyim sunuyor. Malzemesi alüminyum olan bu mouse pad düşük seviye sürtünmesi ile oyun deneyiminizi daha iyi hale getirecek.

2. SteelSeries QcK

En / Boy Uzunluğu: 12,6 cm / 10,6 cm

Kalınlık: 2 mm

Ortalama Fiyat: 65 TL

Tam bir fiyat performans ürünü olan SteelSeries QcK ile oyun deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Yine ışıklı modeller sevmeyenler ve bütçe dostu bir ürün isteyenlerin tercihi olan QcK’nin farklı modelleri de mevcut. Boyut farkı ile QcK+ modeli öne çıkarken ışıklandırma desteği ile QcK Prism RGB-severlerin gönüllerinde taht kuruyor.

3. Logitech G240

En / Boy Uzunluğu: 34 cm / 28 cm

Kalınlık: 1 mm

Ortalama Fiyat: 100 TL

Pürüzsüz yüzeyi, dengeli kauçuk tabanı ile mouse pad olmanın hakkını veren G240 rahatlıktan ödün veremeden dengeli bir kullanım sunuyor. Ayrıca özel ısıl işlem görmüş kumaş yüzeyi düşük DPI hareketleri için bile doğru sürtünmeyi sağlıyor.

4. Razer Firefly

Yaklaşık Boyutları: 355 mm / 13.98″ (Uzunluk) x 255 mm / 10.04″ (En) x 4 mm / 0.16″ (Yükseklik)

Ortalama Fiyat: 350 TL

RGB tutkunları için Razer tarafından geliştirilmiş Firefly diğer mouse padlerden çok farklı bir deneyim sunuyor. Özel yazılımı ile bilgisayar üzerinden senkronize olabiliyor. Kaymaz lastik tabanı, iki metre uzunluğunda örgülü kablosu ve yüksek hassasiyet için optimize edilmiş yüzey kaplaması ile Razer Firefly mouse pad arayanlar için farkı bir alternatif.

5. Bloody B-070

En / Boy Uzunluğu: 43 cm / 35 cm

Kalınlık: 4 mm

Ortalama Fiyat: 50 TL

Özel dokulu tasarımı, yumuşak ve esnek dokusu, kaymaz kauçuk tabanı ve yüksek basınca dayanıklı malzemesi ile Bloody B-070 tam bir fiyat performans ürünü. İster optik isterseniz de lazer mouse kullanın bu mouse pad ile olumlu sonuç alacaksınız. Kumaştan yapılmış bu mouse pad bütçe dostu fiyatıyla mouse pad önerisi isteyenlerin mutlaka bakması gereken ürünlerden.

Listemizin sonuna geldik. Sorularınızı ve isteklerinizi yorum kısmından belirtmeyi unutmayın. Ayrıca mouse arayanlar için Güncel Mouse Önerileri 2018 listemize de göz atabilirsiniz!

Kimler Neler Demiş?

avatar
2000
  Subscribe  
Bildir