Teknoloji

En İyi Video İndirme Siteleri

En iyi video indirme siteleri günümüzde hem popüler hem de oldukça revaçta kullanılan siteler arasında yer alıyor. İnternette çoğu kez sevdiğimiz videoları daha sonra izlemek ya da çevremize göndermek için kaydetmek istemişizdir. Online video indirme siteleri artık birden fazla seçenekle bu arayışımız için bizlere farklı avantajlar sunuyor. Sevdiği videoları indirmek için uygulama indirmek istemeyen kullanıcılar için farklı alternatifler ile video indirme daha hızlı ve rahat hale gelmiş durumda.

İnternet kotası yeterli olmayan kullanıcılar için ya da hız sorunu olanlar için istediği dizi, müzik vb. videoları rahatça indirebilme imkanı sunuyor bu siteler. Kullanıcılar hem izlemelerine kısıtlama getirmemiş hem de sorunlarına bir çözüm bulmuş oluyorlar böylece. Online ya da çevrimiçi siteler aracılığıyla video ya da içerik indirmek mümkündür.

En iyi video indirme siteleri artık kullanıcılar için online ve ücretsiz videolara erişim hizmeti sunuyor. Dilediğiniz videoları hem ücretsiz hem de online olarak indirme imkanı veren bu platformlar o çok sevdiğimiz videoları kaydetmemizi kolaylaştırmaktadır. Basitçe erişim sağlayabileceğiniz sitelerden videoları URL aracılığıyla kolayca indirebilirsiniz. Listemizde belirttiğimiz sitelerden cihazınıza yeterli alan olduğundan emin olarak, telife tabii olmayan dosyaları özgürce indirip izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Video İndirirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aradığınız videoyu indirmeden önce güvenilirliğinden emin olmak önemlidir. Çoğumuzun aradığı bu güvenilirlik için denenmiş ve bu güvenilirliği kullanıcılarına vermiş site önerileri vardır. Öncelikle seçtiğiniz videoyu indirirken hem cihazınızdaki alanın yeterli olmasına hem de ücretsiz olmasına dikkat etmelisiniz.

 • Güvenli bulmadığınız bağlantılara tıklamayın.
 • Bilgisayarınıza program indirecekseniz mutlaka virüs taramasından geçirin.
 • Sitenin adresinin yazdığı yerin solunda kilit işareti olduğuna emin olun.
 • Herhangi bir kişisel bilgi paylaşmayın.

Video İndirme Siteleri

Güvenliğinden emin olunmuş siteleri tercih etmek önemlidir. İstediğiniz videoyu seçerek kolayca indirmeniz için bazı seçenekleri sizin için derledik. Dilediğiniz siteden seçtiğiniz videoları herhangi bir uygulama indirmeye gerek kalmadan özgürce indirip sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir ya da sevdiklerinize yollayıp eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Çevrimiçi indirme sitelerinden bazı örnekler şu şekilde sıralanabilir:

 • Catchvideo
 • 9xBuddy
 • Savefrom.net
 • Y2mate
 • Bitdownloader
 • Amoyshare

Beğendiğiniz vidoları güvenilir şekilde indirmek için çevrimiçi indirme yapan birden fazla site seçeneği mevcut. Sosyal medyada gördüğünüz ya da hoşunuza giden içerikleri cihazınıza indirmek artık çok kolay. Bazı seçeneklere sahip sitelere kendi cihazınızdan erişerek aradığınız video ya da içerikleri rahatça indirebilirsiniz. Ücretsiz ve kolay kullanım sunan platformlar sadece bir tane ile de kısıtlı değildir. Film, dizi ve müzik gibi videoları da indirmek için video indirme siteleri çok uygun bir kullanım ağı sunar.
İnternet bağlantınız yavaşsa ve video izlerken sorun yaşıyorsanız bu siteler size yardımcı olacaktır. Cihazınızdan istediğiniz siteye girerek, video linkini kopyala – yapıştır seçeneği ile beğendiğiniz vidoları telefona veya mobil cihazınıza indirebiliyorsunuz.Kullanıcılar için farklı özelliklerle sunulan sitelerden istediğinizi seçmek size kalmış. Yazımızda sitelerin kullanımı ve kullanıcılara sunduğu bazı ek özelliklere değindik. Size bu imkanı sunan en iyi video indirme siteleri seçeneklerini altta listeledik. Yazımızı okuduktan sonra kendi seçtiğiniz bir siteden aradığınız videoyu indirip cihazınıza hızlı ve kolayca yükleyebilirsiniz.

Catchvideo

catchvideo

Listemizde bulunan Catchvideo.net kullanıcılara çevrimiçi indirebileceğiniz videoları 4K çözünürlüğe sahip bir şekilde indirme seçeneği sunmaktadır. Site özelliği olarak da istedğiniz videonun linkini kutucuğa yapıştırarak ‘’Catch!’’ butonuna tıklayarak cihazınıza indirebilirsiniz. Bu site kullanıcılara ücretsiz kullanım sunmaktadır.

9xBuddy

9xbuddy

Video indirme seçeneklerinden bir diğeri olan 9xbuddy ücretsiz hızlı ve kolay bir video indirme platformudur. Fakat ücretsiz kullanım hakkı için reklam içermektedir. En iyi video indirme siteleri listemizde bulunan bu seçenek hemen her siteden video indirebileceğiniz bir diğer öneridir. Kullanıcılara farklı dosya uzantıları sunmakta ve Android cihazlar için de uygulamaları vardır.

Savefrom.net

savefrom net

Savefrom.net üzerinden bir video indirirken seçtiğiniz farklı çözünürlüklerde videolar ve farklı dillerde altyazılarını indirebilirsiniz. Ücretsiz ve hızlı bir kullanım sunmaktadır. Savefrom.net birden fazla web sitesini destekleyerek kullanıcıların aradığı videoları rahatlıkla indirme imkanı sunmaktadır.

Y2mate

y2mate

İndirmek istedğiniz videoları HD kalitesinde yüklemenizi sağlayan Y2mate sitesi, Dailymotion, Facebook, Youtube gibi uygulamalarda yayınlanan videolar için de ücretsiz indirme hizmeti sunmaktadır. Farklı formatlarda video indirme seçenekleri sunan site, diğer en iyi video indirme siteleri örneklerinden bazılarında olduğu gibi video indirme butonuna istediğiniz videonun linini yapıştırıp START butonuna tıklayarak indirmeyi başlatmaktadır.

Bitdownloader

bitdownloader

Facebook, Youtube, İnstagram gibi uygulamarı destekleyen ücretsiz indirme platformlarından olan bitdownloader, kullanıcılara MP4 ve diğer farklı formatlarda video indirme seçenekleri sunar. En iyi video indirme siteleri seçeneklerinden olan bu site ek yazılım da gerektirmemektedir.

Amoyshare

amoyshare

Çevrimiçi video indirme siteleri seçeneklerinden biri olan Amoyshare, TikTok, Instagram gibi video sitelerinden videonun URLsini kopyalayarak indirme seçeneği sunmaktadır. Site, uygulama içinde videonuzun anahtar kelimeleriyle bir arama imkanı da sunar.

Youtube to Mp3

youtube to mp3

İndirmek istediğiniz videoları MP4 ve MP3 formatında indirme seçeneği sunan bu site de kullanıcılara ücretsiz ve kolayca indirme hizmeti avantajı sağlamaktadır. Kullanımı oldukça basit ve hızlı bir indirme işlemi ile gerçekleştirilebilir. Dilediğiniz videoyu sınırsızca dönüştürebilirsiniz. En iyi video indirme siteleri seçenekleri arasında hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

Downvids

downvideo

Online indirmek istedğiniz videoların URLsini koplayarak her türlü videoyu indirme imkanı sunan downvids, videoları HD ve farklı çözünürlüklerde hızlı ve kolayca video indirme işlemini gerçekleştirir. En iyi video indirme siteleri listemizde olan downvids kullanıcılara çevrimiçi ve ücretsiz indirme imkanı ve avantajını sağlar.

ClipConverter

clipconverter

Çevrimiçi video indirme sitelerinin bilindik olanlarından ClipConverter, en iyi video indirme siteleri listemizdeki bazı seçeneklerde olduğu gibi kullanıcılara videoları MP4 ve MP3 ve farklı formatlarda indirme seçeneği sunmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve ücretsiz seçeneklerden birisidir.

BitTorrent

bittorent

Andriod telefonlar için de uygulama seçeneği sunan BitTorrent, ücretsiz bir kullanım sunmaktadır. Site üzerinden rahatlıkla ve kolayca video indirme yapabilirsiniz. Çevrimiçi bir şekilde istediğiniz videoları aratarak indirip cihazınıza yükleyebilirsiniz. En iyi video indirme siteleri seçeneklerinden biri olan site güvenli ve hızlı bir kullanım sağlayarak, kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Sonuç

Teknolojinin gelişmesiyle eğlendiğimiz ve hoşumuza giden şeylerden birçoğu artık elektronik ortam içinde sağlanabiliyor. Eskiden video indirmek neredeyse bir zahmetti, online ve ücretsiz video indirme siteleri bizi bu zahmetten kurtarmış oldu diyebiliriz. Komik videoları sevdiklerimizle paylaşmak ve daha sonra da izleyebilmek için indirme seçeneği sunan çeşitli siteler vardır.

Listemizden dilediğinizi seçip kolayca ve hızlı indirme yapmak için bu sitelere başvurmak hepimiz için hem zamandan tasarruf hem de bizi bu zahmetten kurtarmaktadır. En iyi video indirme siteleri tavsiyelerinde kullanıcıların aradığı farklı formatlarda indirme seçenekleri de sunulmuştur. Neredeyse hepimizin kullandığı sosyal medya platformlarındaki videoları da URL ile indirme seçenekleri mevcuttur.

Paylaşmak istenilen videoların HD kalite ya da farklı görüntü kaliteleri ile indirilmesi özellikleri de eklenen siteler her kullanıcının ihtiyacına uygun özellikte indirme seçenekleri eklemiştir. Bu listemizi inceleyerek sizin istediğiniz özelliklere sahip site seçeneklerinden birini seçerek hem ücretsiz hem de kolay bir şekilde videonuzu indirebilirsiniz. Videolardaki sesleri MP3 formatında indirme özelliği sayesinde de dilediğiniz bir vidodaki sesi dinleme imkanına da sahip olabilirsiniz.

Erkan Tez

TavsiyeList.com Teknoloji Editörü. İçerik üreticisi, influencer ve bilgisayar mühendisi. Atari ile başlayan teknoloji ve oyun tutkusu, yazılımla devam etti. Teknoloji var ise varız.

İlgili MakalelerBir Yorum

 1. Sosyal medyada veya internet hakkımın az olduğu yerlerde indirip sonradan izlemek için video indirme programları yada sitelerine ihtiyaç duyuyorum bu konuda saveform kullanıyorum ama oda reklam konusunda çok abartıyor o videoyu indirmek işçin saçma sapan popup reklamlar ile uğraşıyorum ıdm ile indirmeye çalışıyorum o da bir süre sonra ücret istiyor. Ne yapacağımı şaşırdım açıkçası para verip ücretli dürümlerini kullanacağım herhâlde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu