Genel

2020’nin En İyi Android Uygulamaları

2020’nin en iyi Android uygulamaları başlığı altında, geçmişten beri popüler olan Android uygulamaların yanı sıra 2020 yılında da indirilme oranı artan hayatınızı kolaylaştıracak ve eğlence sunan uygulamalara yer verdik.

Mobil teknolojinin hayatımızın her alanına yayılması, bu teknolojiyi daha verimli kullanmak için on binlerce yeni uygulamanın da geliştirilmesine neden oldu. Ücretli ve ücretsiz birçok uygulama, kendi kategorisinde sunduğu özelliklerle hayatımızı kolaylaştırıyor.

2020'nin en iyi android uygulamaları

2020’nin En İyi Android Uygulamaları

WPS Office Suite

Android cihazlarınızın yanı sıra İOS tabanlı cihazlarda da kullanılan WPS Office Suite, sunduğu özelliklerle ofis uygulamaları arasında öne çıkıyor. Farklı dosya formatlarını destekleyen uygulama, özellikle iş hayatında yoğun olarak ihtiyaç duyabileceğiniz ofis uygulamalarından biridir.

Wallet

Android cihazlarınızda gelir ve gider yönetimini en iyi şekilde yapmak istiyorsanız, Wallet uygulamasını kesinlikle tavsiye ederiz. Banka hesaplarınızın yanı sıra tüm borç ve alacak gibi hesaplamalarınızı tek bir uygulamada toplayarak, gelir ve giderlerinizi daha düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Bumble

2020’nin en iyi Android uygulamaları arasında eğlenceye yönelik bir uygulama olan Bumble, popülerliği her geçen gün artan harika bir sohbet uygulamasıdır.

Uygulamanın en önemli özellikleri ise 24 saat içerisinde herhangi bir hareketin olmaması durumunda sohbetin sona ermesi ve sohbeti kadınların kontrol altında tutmasıdır.

Spotify

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da oldukça popüler olan Spotify, müzik uygulamaları arasına en başarılı olanıdır. Çalma listesi oluşturma, daha önceden silinen çalma listelerinin geri alınması ve yüzbinlerce farklı müzik alt yapısıyla, alanının en iyilerinden biridir.

Kaspersky Antivirus

Kaypersky Mobile Antivirus, adından da anlaşılacağı üzere cihazınızı saldırı ve virüslere karşı koruyacak bir uygulamadır. Tüm kullanıcılar için gerekli olan bir uygulama olmasına karşın, daha çok akıllı telefonlarından bankacılık benzeri işlemler yapanlar için daha fazla önem taşımaktadır.

Google Cihazımı Bul

Yeni nesil Android cihazlarla birlikte gelen bir özellik olsa da, eski modellerin birçoğunda bulunmayan Google Cihazımı Bul uygulaması, uzaktan erişerek şifre sıfırlanmasına ve verilerin silinmesine de yardımcı oluyor.

Zomato

Size yakın olan restoranların hangileri olduğunu görmeniz ve daha kolay bir şekilde yemek siparişi verebilmeniz için kullanacağınız uygulama, kayıtlı olan işletmelerin tamamı için kolay erişilebilirlik özelliğine sahip.

Kolay arama ve sipariş verme özellikleriyle öne çıkan uygulamanın bir diğer özelliği de, uygulama üzerinden kendinize masa ayırabilmenizi sağlamasıdır.

Puhutv

Puhu TV rakiplerinin aksine, 2020’nin en iyi Android uygulamaları listemizde ücretsiz kullanabileceğiniz dizi-film uygulamasıdır. Uygulanmanın ücretsiz olması nedeniyle, sık sık reklamlarla karşılaşmak zorunda olduğunuzu da hemen belirtelim.

SwiftKey Klavye

Android klavyenizi en detaylı şekilde özelleştirebileceğiniz SwiftKey klavye, telefondan yazı yazmayı eğlenceli hale getirerek bambaşka bir deneyim sunuyor.

Farklı tema seçenekleri, önceden yazıma bağlı olarak kelime tahmini yapması ve çıkarma gibi özellikleriyle alanının en iyi klavyelerinden biridir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Kapalı